Scrollen
Training
17 september 2025 - 19:30

Training Besturen kun je leren

Denk je na over een bestuursfunctie, maar weet je niet zo goed waar te beginnen? Of heb jij een hart voor je club en zin om mee te denken, maar nooit eerder iets in een bestuur(sfunctie) gedaan? Dan is deze avond geschikt voor jou!

Alle informatie op een rijtje

Datum 17 september 2025
Tijd 19.30 - 21.30 uur
Locatie Wijkhaven De Staart
Adres Maasstraat 25
Trainer Merel ten Haaf

Speciaal voor mensen die willen onderzoeken of het leuk is om de touwtjes van een vrijwilligersorganisatie in handen te hebben, hebben we een leuke training ontwikkeld. De training is ook heel geschikt voor jongeren of studenten. Let op: dit is een basistraining. Heb je al ervaring in een bestuur, dan hebben we andere trainingen die beter aansluiten bij jouw kennis.

Wat gaan we doen?

In deze bijeenkomst leer je alles over het besturen van een (vrijwilligers)organisatie. Alle zaken uit de praktijk komen aan bod. Van beleid tot leiderschap en van bestuursfuncties tot statuten. We gaan samen ontdekken welke bestuursfunctie bij jou als persoon past. Er is interactie en voldoende ruimte voor eigen inbreng. Laat jij een frisse wind waaien na deze inspirerende training?

Kosten?

Wij betalen deze training en daarom willen we je vragen om serieus na te denken over je deelname. Als je je opgeeft rekenen we op je komst. Óp naar een waardevolle training!

Inschrijven maar!

Inschrijfformulier Training Besturen kun je leren sep-2025

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.